طائب

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در این نشست گفت: ایجاد ساز و کار شناسایی شبهات، دسته بندی و تولید محتوا و معرفی امامین انقلاب به نسل های جدید را گام‌های مقابله با فرآیند هویت زدایی دانست.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش ملی روسا و دبیران شورای نیروهای انقلاب اسلامی بیان داشت: خداوند وعده داده است که هرکس دو ویژگی ایمان و عمل صالح را داشته باشد، مدیریت زمین را در اختیارش قرار خواهد داد.

از نگاه دشمن پیوند امام و امت باید شکسته شود

وی پیوند امام و امت باید تحکیم شود و تحولی در مقابله با منکرات سیاسی و اقتصادی شکل بگیرد، گفت: در این فتنه مردم آماج حملات بودند و رهبر معظم انقلاب نیز آماج بیشترین حملات قرار داشتند زیرا از نگاه آنها، پیوند امام و امت باید شکسته شود.

حجت الاسلام و المسلمین طائب خاطرنشان کرد: وعده خداوند در گذشته محقق شده، اکنون نیز محقق شده و در آینده هم محقق خواهد شد، ما باید شرطش را که ایمان و کار است، محقق کنیم.

مقامات آمریکا می‌گویند برآورد CIA نسبت به ایران غلط بود/ ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: از نظر آمریکایی‌ها، ایران در صحنه بین الملل تأثیرگذار است، قدرت منطقه‌ای ایران در حال افزایش است و در داخل هم ایران انسجام دارد. جمع بین اینها این است که انقلاب در حال قدرت پیدا کردن است.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها در دهه ای قرار دارند که می‌گویند در این دهه سرنوشت آمریکا معلوم می‌شود، آنها می‌گویند آمریکا باید در ربع اول قرن ۲۱ بر چالش های داخلی و بین المللی خود تفوق پیدا کند، اگر در این دهه، انجام نشد، آمریکا مانند شوروی با فروپاشی مواجه خواهد شد. آنها می گویند برای عبور از چالش ها، قدرت باید دست دموکرات ها باقی بماند.

چرا آمریکا به دنبال مهار ایران است؟

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: آمریکایی می گویند ایران از کشورهایی است که در این چالش نقش دارد و باید مهار شود. بعد از جنگ تحمیلی، آنها دنبال تغییر ساختار رفتند، وقتی دیدند نمی توانند ساختار ایران را عوض کنند، سراغ تغییر رفتار رفتند، سپس دیدند انقلاب در حال بیرون رفتن از مرزهاست و اعتراف کردند که ایران در حال ارائه الگوی جدید به جهان است، باید مهارش کنیم و در داخل و منطقه، ایران را مشغول کنیم.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آمریکایی ها، جنگ نیمه سخت را ایجاد ناامنی، ترور، خرابکاری و اعمال خشونت آمیز تعریف کردند و جنگ نرم را جابجایی عشق و نفرت نسبت به ارزش های خودی و بیگانه. اینکه وقتی تیم ملی پیروز شد، علی رغم ضرورت حمایت، فردی پرچم انگلیس را روی دوش می اندازد.

مقامات آمریکا می‌گویند برآورد CIA نسبت به ایران غلط بود/ ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

گام‌های هویت زدایی دشمن برای نسل جدید

وی شبهه افکنی با طرح سوالات راهبردی و پاسخ های ناقص، تردید در صداقت، اعتماد، موفقیت، مقبولیت و مشروعیت، ایجاد بی تفاوتی در مردم، ایجاد گسست اجتماعی با بهره گیری از گسست های قومی، نسلی، مذهبی و ...، نافرمانی در همه سطوح جامعه، تقابل امنیتی، سیاسی، اجتماعی و تبدیل نافرمانی فردی به اجتماعی، تشدید نفرت و کینه در میان اقوام، نسل ها و مذاهب را گام های هویت زدایی دشمن دانست.

جاسوسی NSA از تلفن همراه مردم

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: هر گوشی موبایل در NSA یک پرونده دارد که جست‌وجوها، پیامک‌ ها و ارتباطات صاحب آن را بررسی می کند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه اظهار داشت: یکی از چهره های مشهور که اخیرا پیامی را منتشر کرده بود را دعوت کردند، گفت بیایید در پیام های من نگاه کنید که من چقدر تهدید شدم.

آمریکا: شکست خوردیم

وی گفت: آمریکایی ها گفتند تقابل امنیتی ایجاد شد اما باید تقابل سیاسی اجتماعی شود که ما در این مساله شکست خوردیم.

حجت الاسلام و المسلمین طائب اظهار داشت: اوباما گفته بود ما همه تحریم های سخت را اعمال کردیم غیر از تحریم ارتباطی و باید کاری کنیم که با تک تک مردم در ارتباط باشیم!

مقامات آمریکا می‌گویند برآورد CIA نسبت به ایران غلط بود/ ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

ارتباط سه نفر از فعالین حوزه بازی‌سازی با اسرائیل

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: یک شبکه بازی های کامپیوتری را ضربه زدیم، ۳ نفر از بالای مجموعه به اسرائیل وصل بودند؛ مأموریت شان این بود که بازی هایی تولید کنند که در آنها هیجان، خشونت و لاابالی گری باشد.

وی اظهار داشت: در شبکه مدارس، ۵ مدرسه زدند، در یکی از متون آنها، چگونگی تبدیل چالش خانگی به چالش اجتماعی را آموزش می دادند.

ضرورت معرفی امامین انقلاب به نسل های جدید

حجت الاسلام و المسلمین طائب ایجاد ساز و کار شناسایی شبهات، دسته بندی و تولید محتوا و معرفی امامین انقلاب به نسل های جدید را گام‌های مقابله با فرآیند هویت زدایی دانست.

وی همچنین با بیان اینکه جبهه انقلاب شبکه دارد اما همگرا نیست، بر ضرورت ایجاد شبکه انسان ـ رسانه در سطح ملی، استانی و قشری برای گفتمان سازی و جریان سازی، ساماندهی و تقویت شبکه جهادگران عرصه تبیین، تعامل با نخبگان ملی و استانی، استفاده از ظرفیت فعالان اجتماعی، ایجاد بانک اطلاعاتی از نیروهای کارآمد و استفاده ظرفیت فعالان اجتماعی تأکید کرد.

بازی پلیس خوب و پلیس بد آمریکا و اسرائیل

مشاور عالی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها به همراه اسرائیلی ها می‌خواستند پلیس خوب و پلیس بد را اجرا کنند به این صورت که اسرائیل عملیات‌های ترور و خرابکاری انجام دهد و آمریکا در صحنه تحریم و امتیاز دادن حاضر باشد اما اتفاقی که در پیش بینی آنها نبود، سقوط بنت بود زیرا بایدن با بنت بسته بود.

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: بنت یک ماه قبل از سقوط به جامعه خاموش اسرائیل نامه نوشت و گفت اگر بیرون نیایید و از دولت خود حمایت نکنید، برای سومین بار با فروپاشی اسرائیل مواجه می شویم.

دو سطح چالش ایران برای دولت بایدن

وی با بیان اینکه موضوع انقلاب اسلامی با محوریت ایران در ۲ سطح برای دولت بایدن تبدیل به چالش شده است، افزود: اولین سطح، تبدیل انقلاب اسلامی به موضوعی مهم در رقابت های سیاسی داخل آمریکاست و دومین سطح، ایجاد چالش اساسی برای رهبری آمریکا در جهان است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اولویت آمریکا در خاورمیانه، امنیت اسرائیل و نفت ارزان است، گفت: آمریکایی ها برای تضعیف روسیه و جلوگیری از واگرایی اروپا، قضیه اوکراین را طراحی کردند. گفتند اروپا در حال اتصال به روسیه در انرژی و غذا است و اگر این تحقق پیدا کند، اروپا دیگر در ناتو نمی‌ماند که جنگ اوکراین اتفاق افتاد.

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: آمریکایی‌ها می‌گویند در بیرون با سه چالش روبرو هستیم؛ دولت‌های تجدیدنظرطلب، دولت‌های سرکش و گروه‌های فراملی. می‌گفتند ایران در ۲ مورد از این چالش ها نقش دارد اما امروز می‌گویند در هر ۳ چالش نقش دارد.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها گفته اند پیامد این چالش ها این است که رقبای ما دیگر برای ما احترام قائل نیستند، کشورهای دوست به ما اعتنا نمی کنند و نیز دسترسی به انقلاب اسلامی در منطقه گسترش پیدا کرده است.

آمریکایی‌ها می‌گویند برآورد سیا نسبت به ایران غلط بود

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا اوکراین را طراحی کرد، برآوردشان این بود که نارضایتی در روسیه شکل بگیرد، برای چین هم همین طراحی را داشت، برای ایران هم اغتشاش را طراحی کرد، آمریکایی‌ها می‌گویند برآورد سیا نسبت به ایران غلط بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 61
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 7
 • حمید IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  19 5
  آره آمریکا شکست خورد
  • IR ۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   0 2
   آره شوری هنوز زنده است!
  • IR ۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   8 2
   ترامپ : آمریکا بی‌نهایت فاسد است دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا: وزارت دادگستری در کشور ما فاسد است کشور ما دستمایه تمسخر تمام جهانیان شده است، و خیلی از آمریکایی‌ها به ستوه آمده‌اند. بایدن از طریق پسرش، از بیگانگان پول می‌گیرد و نامزدی خود را برای ریاست جمهوری اعلام کرد. کشور ما بی‌نهایت فاسد و انتخابات ما ساختگی و دروغین است و اعلام نتایج آن چند هفته طول می‌کشد،در حالی که نتایج انتخابات در فرانسه در همان شب برگزاری اعلام می‌شود.
  • IR ۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   12 1
   آمریکا داره غرق میشه
  • IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   6 2
   امريكا شكست خورد
  • IR ۰۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   4 12
   جناب طائب عزیز: به نظر من تو این فتنه اخیر، اینها اصلا دنبال براندازی نبودن، بلکه دنبال شکستن دیوار حجاب و جا انداختن بی حجابی تو جامعه بودن که موفق شدن.
  • IR ۰۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   2 16
   چرا با واقعیت زندگی نمیکنید؟؟رشد اقتصادی آمریکا اول توی دنیا. تا کی شعار.
 • محمدبهرامی بلوچ IR ۱۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  14 10
  امروزملت کشور جمهوری اسلامی ایران نیاز بیش از پیش به ارامش دارد این ارامش بدون برجام ومنابع داخلی تولید وصادرات کالا وتذریق به جامعه ضعیف که سفره شان توسط دولتهای گذشته خالی شده است مسئولین بی کفایت دولت و اداره جات عزل شوندونیروهای خبره توانمندجایگزین گردد تا امریکا وهمفکرانش نتوانند به ملت ونظام آسیب واردکنند
 • ایران US ۱۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  19 22
  از کدام قدرت حرف میزنن اینا ، با دلار ۴۰ تومنی از کدون قدرت حرف میزنید وقتی فشار حداکثری روی مردم هست
  • IR ۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   10 6
   احیانا نظری درباره حسن روحانی نداری! سلبرتی های تا 1400 چی!هزار رحمت به احمدی نژاد با یارانه و سهام عدالت و کار و.... دلار هزار تومنی شد 3800 تومان! حسن روحانی یارانه ها رو که حذف کرد! مالیاتم از سلبریتی هات نمی گرفت، حقوق های نجومی! 2030! نابود کردن تولید ملی! نابود کردن کارخانه های تولید داخلی! نابود کردن صادرات! وارد کردن چوب بستنی! غذای سگ و..... 60 تن طلا رو نابود کردن! برجام! شب و روز وصل شدن به برجام دلار 4 هزار تومنی تا سقف 31 هزارتومن رفت بالا! ببند اون دهن کثیفت رو با آی پی آمریکات! ملت ایران خودش کلی بدبختی داره نمی خواد توی الدنگ به ما یادآوری کنی ما بیمار سرطانی داریم یا نداریم! فقیر داریم یا نداریم! تولید داریم یا نداریم! روحانی هیچ کاره بود سلبریتی ها و جماعت لیبرال مسلک خودشون رو پاره کردن تا رای بیاره؟! هیچ کاره! پی چرا خودتون رو جر دادید واسه رای آوردنش!! شما ملت رو گول زدید و رای شون رو دزدیدید!! بعدشم می شید طلبکار! این سیستم فاسد پزشکی که وزرات بهداشت آشغالی که درست شده باید از ریشه درست بشه! مگه عوضی هایی مثل تو میزارن! خودتون ملت رو گول میزنید که به ما رای بدید! بعد از چپاول و تخریب اساسی و چیدن مهره های کثیفتون توی سیستم طلبکار می شید که چی و چی شده! حرف از مردم می زنید؟ کاری به یک عوضی مثل تو ندارم که معلوم نیست از کجایی که با آی پی آمریکا اومدی، واسه اونی می گم که حداقل می خواد بدونه! رای دادن اگه تاثیر نداشت این نماینده های مجلس موقع رای جمع کردن تا کمر جلوی من و شما خم نمی شدن! پادوهاشون شب و روز چاپلویسیت رو نمی کردن که به نامزدشون رای بدی! پس رای خودت رو دست کم نگیر! حرف مفتی هم که میگه رای ما چه تاثیری داره بریز دور! ببین همین حسن روحانی با این سلبریتی ها، رسانه هاشون، کسایی که حرف از لیبرال دموکراسی میزنن چطور برای دزدیدن رای مردم شب روز ملت رو گول زدن که تا 1400 با روحانی!؟! چون اونها می دونن رئیس جمهور چه قدرتی داره! اونها رو از مالیات معاف کرد! گول واقعی رو اونهایی خوردن که گفتن هوا نداریم اما هوا تو داریم!! حسن روحانی هم معلوم شد هوای کی رو داشت! بله رای دادن اگه تکی باشه فایده نداره چون پراکنده است ولی وقتی جامعه یک دست بشه اونوقت قدرت رای مشخص میشه، الان این سید هم داره کار میکنه انتظار نداریم آخر ماه همه چی درست بشه، ولی داره م
  • IR ۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   3 2
   اگه تو حرف نزنی کسی به عمق پی نمیبره!
  • IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   12 0
   اون موقع که داشتید وسط خیابون میرقصیدید و با تکرار شیخ فتنه‌گر و سلبریتی های بی وطن و گرین کارتی به دولت بنفش رأی می دادید و مملکت را در سیاه چاله غربگدایان می انداختید باید به این روزها فکر می‌کردید الان هم اگر شرف داربد بجای طلبکاری باید شرمنده مردمی باشید که با رأی احمقانه خودتان زندگی آنها رو هم سیاه کردید
  • کورانی IR ۰۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   0 2
   بدون اغراض ایران در لایلای همین فتنه ها وآشوبها پیشرفت های عالی کرده که چشمها ندیدند.ایران بُرد کجای کاری؟
  • نورپاش IR ۰۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   0 1
   من مردمی رو می بینم که هرروز صبح درحال کافه رفتن وعیش ونوشند توبه فکر خودباش .قیمت دلار دیگه جاافتاده
  • صامت IR ۰۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   0 1
   چشمهایت راخوب بشور تا واقعیتها رو خوب ببینی نه اون چیزی که رسانه ها بهت القا می کنند کدوم فشار؟؟
  • توبا IR ۰۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   1 0
   طرف دانشمندو دکتره ۶۰ سال آمریکا بوده اومده میگه روزی بیست ساعت کار می کردم .حالا توی ایران هِی الکی رجز می خونند که فشار هست بابا جمعش کنید قرارنیست که همه شاسی بلند سوارشن
  • IR ۰۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   2 2
   اقتصاد ایران ۸درصد رشد داشته بدون اغماض کمی صبر می باید واصلاحات فتنه نیندازد تا همه چیز روشن شود
  • IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   1 0
   از همان قدرتی که تو رو به سوزش واداشته
 • IR ۱۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  11 14
  قرار بود نیروهای مسلح جزء هیچ گروه و حزبی نباشند
 • IR ۱۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  5 6
  «آمریکایی‌ها می‌گویند برآورد سیا نسبت به ایران غلط بود.» تا حالا کودوم برآوردشون درست بوده؟ :))
  • IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   3 5
   برعکس امریکا ادعا دارد که تحریم ها کاملا کارساز یوده و اقتصاد ایران را فلج کرده. مردپم هم در داخل این را باتورم های کمرشکن احساس می کنند ابن موارد فابل انکار نیست.
 • رضا IR ۱۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  2 1
  لطفا
 • IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  9 5
  آمریکا باید به این باور برسه که دورانش تموم شده... وگرنه شکست پشت شکست
 • IR ۱۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  18 9
  ایران ۱۰ ها برابر قوی تر از دهه شصت شده و آمریکا بسیار ضعیف تر. آمریکا اون زمان نتونست، الان می تونه؟!!!!!
  • IR ۲۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   4 5
   تعریفت از ضعیف و قوی بودن چیه؟
 • IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  14 4
  از پس غزه محاصره شده‌ی کوچک برنمیان، از پس سوریه برنمیان و ... و اونوقت میخوان با ایران در بیفتند؟ !!!
 • IR ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  4 3
  اگه حمله کنند و چشماشون رو ببندند و به خودشون بگن «تیر نمیخوری» همین نمیشه. عمل کسی که بهش حمله میشه مثل خیالِ اونا نیست :) برای همین هم شکست پشت شکست
 • IR ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  12 4
  دیگه حنای آمریکا در جهان رنگی نداره. از اصلی ترین دلایلش درافتادن احمقانه با ایران
 • IR ۱۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  11 4
  جا داره خدا رو شکر کنیم و از همه بندگان واسطه اش که ایران رو به این قدرت رساندند تشکر کنیم
 • IR ۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  8 3
  (استکبار صهیونیسم ووهابیها....) ازایران میترسند واستکبار فروریخته اند وشکست خوردنند
 • IR ۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  21 2
  با گامی استوار در عین ماندن درNPTغنی سازی ۹۰ درصدی انجام دهید و در صورت فعال شدن مکانیسم ماشه و شورای امنیت غنی سازی ۹۵ درصد در ابعاد صنعتی انجام دهید و خارج شدن ازNPT و کد ۳.۱ تنها راه هسته ای شدن ایران است و ساخت موشک قاره پیما این ۲ مولفه غرب را سر عقل می آورد جهان امروز به کشورهای ضعیف رحم نخواهد کرد کره شنالی بدون منابع کوچک و کم جمعیت نه طرح تجزیه ای بر آن موثر است نه فرماندهانش توسط آمریکا ترور میشود فقط و فقط داشتن ۱۰ کلاهک اتمی کوچک و چند موشک قاره پیما دارد. در عین ضعف اما بازدارندگی دارد
 • محمد GB ۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  7 8
  دانشگاه آزاد به جای برگزاری این همایش ها که هیچ دردی را دوا نمیکنه بهتره به فکر کارکنانش باشه
  • IR ۰۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   1 0
   الان تواستادپروازی دانشگاه آزادی یانیروی نگهبانی درب دانشگاه آزاد؟
 • IR ۱۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  4 0
  خود اين شوراي ائتلاف نياز به يك تجدید نظر داره
  • IR ۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
   0 0
   آفرين دقيقا
 • DE ۲۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  5 8
  برای انکار واقعیت تلخ فقدان آزادی و نان ، این خیزش را به هر جائی و هر فردی نسبت می دهید
 • IR ۲۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  5 3
  قدرت ایران
 • IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  1 0
  آزادی بیان هم جزیی از قدرت یک کشور حساب میکنید ؟
 • IR ۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  6 0
  حقوق نجومی هم مربوط به آمریکا است اختلاس هم تقصیر آمریکا
 • IR ۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  2 1
  بنام خدای جان وخرد. آمریکا واسرائیل هیچ خطایی ازتان سرنزد ماایستاده ایم وخواهیم ایستاد وای به حال شما تهدید نکنید
 • مهدی IR ۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  5 1
  ایرانی جماعت قابل پیش بینی نیست....قابل توجه سیا وموساد نادان همه چیز دان....به قول امام آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند
 • ایرانی IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  4 0
  ایران قوی شده،
 • FR ۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  1 3
  فعلا که پیروز شدن
 • محبوبی GB ۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  1 0
  شما پیروزید.
 • IR ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  2 1
  کمپانی آمریکایی از «پیشرفته‌ترین» بمب‌افکن نامرئی جهان رونمایی کرد!!
  • IR ۰۷:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   0 1
   در طوب تاریخ بشریت همیشه آمریکا پیشرفته ترین جنگنده ها رو رونمایی کرده اولش که نیست. بحث اینه خدا زمین رو آفریده داده دست آمریکایی ها؟ یا آفریده و گفته هر کی زورش بیشتره؟ بی ارزش ترین و فاسدترین حالت ممکن رو زمین هست الان. غربی ها هر چی به ذهن شون می رسه به بقیه دیکته می کنن و همیشه بعد از 100 سال میگن اشتباه بوده ولی ادامه میدن همین کارشون رو. ما منتظر منجی هستیم و تا آمدنش مقابل ظلم هستیم.
  • SE ۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   2 0
   فعلا که در برابر ما جرات اقدام کوچیک هم ندارن
 • نیش فعال IR ۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  5 0
  چون اونها نمیتونن تاثیر برخی عوامل همچون عتقادات رو در مغادلات مربوط به ایران محاسبه کنند
 • هایده IR ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  4 2
  تا کی میخواید مشکلات داخلی و خارحیتونو بندازید کردن دشمن خارجی ما عمرمون تلف شد
  • IR ۰۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
   1 1
   چشمانتان را باز کنید تا دشمنی را ببینید
 • IR ۰۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  مطلب عالی بود. و چند تا از نظرات هم در حد یه تحلیل خوب بودند
 • IR ۰۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  شما که هر چی مزدوران و دشمن خواست بهشون امتیاز دادی حجاب که دادی رفت .گشت ارشاد که کلا فقط تهران بود با تعداد کم اونم دادید رفت.
 • IR ۰۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  1 0
  قدرت قدرت قدرت بسه دیگه بخدا
 • IR ۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  1 0
  خاورمیانه نه ؛ غرب آسیا ، فقط غرب آسیا !!! حاجی ازشما بعیده غرب آسیا رو خاورمیانه اعلام کنید،درصورتی که حضرت آقا بابت این موضوع بارها وحتی اخیرا نیزتوصیه هایی داشته اند!!!
 • دارا IR ۰۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  سیا از اوضاع داخلی ایران با خبرهای غلط دریافتی مورد بازیچه قرارگرفت .آنچه که فیلمهای مصی نشون میده ترفند رسانه ای مصی برای سیاه نمایی است .مطالعاتشون غلط بوده .
 • IR ۰۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  1 0
  این فشار همه جانبه که بر ایران وارد کردند میدانند این کشور مبارز واقعی با استکبار جهانی قوی و رو به رشد و پیشرفت است یا باید نوکر باشی و یا اگر میخواهی آزاده میبایست توانائی آنرا بروز دهید و ساختاری غیر از آن چیزی که بر دنیا بعنوان نظام تک قطبی نام گرفته شکل بگیرد و کشورها حق انتخاب داشته باشند نه مانند زمان شوروی کمونیست پر طمطراق و ضعیف و شرایط ویژه ای که داشت مردم ایران اگر در این زمان تاریخی بواقع بدنبال تجدید تاریخ دیرینه خود که بدان افتخار میکنند میباشند باید برای پیشبرد تمدن اسلامی که قوی شدن از ابزار آن هست اندیشمندانه و با از خودگذشتگی همه با هم پشت مقتدای و رهبر خود قدم برداریم اکنون فرصت سرگرم شدن با بازی دشمن که مقصودشان روشن است و میخواهند ما گرفتار منظور و عاقبتش که روشن است باشیم در عوض خود و اطراف را بپائیم و ساکن و ساکت نباشیم و فعالانه در همه میادین وظائف خویش مثل درس خواندن که مانند تیری بچشم دشمن زدن است هر گونه میشود حسابی اهتمام ورزیم و فعالیت کنیم خواهید دید چندین سال بعد نتایج چگونه و فراوان به منفعت همه مردم و کشورمان و حوزه تمدنی رقم خورده و اثر گذار عمیق بوده وقت مهم نتیجه گرفتن را با مبطلائات دشمنان خارجی هدر ندهیم
 • IR ۰۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 0
  روسیه و چین نسبت بما تازه پی بردند ایران چه کرده و از ناحیه دشمن چه کشیده و تحمل کرده و واقعیت آمریکا تحت اختیار صهیونیزم (سود بردن و استیلا به هر نحو)چیست هر چه با آنها راه بیائی و پوئن بدهی راضی نمیشوند جز سیطره کامل مثل شش کشور صنعتی و اروپا استرالیا کره جنوبی و بقیه دنیا بی چون و چرا
 • IR ۰۶:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  0 1
  باتوجه به پخش مسابقات جام جهانی از شبکه های سیما و مشاهده این مسابقات توسط اکثر مردم وجوانان پیشنهاد میشود در فرصت باقیمانده اقدامات انجام شده در این مدت توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در شناسایی و دستگیری اغتشاش گران و همچنین کشف سلاحهای غیرمجاز و.... بصورت زیر نویس مسابقات اطلاع رسانی شود که این گونه اطلاع رسانی قطعا بازدارنده است
 • علی IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  2 1
  امریکا کشوری بحران زیست هست کشوری که از تاریخ 250 ساله خودش بیش از 227 جنگ در جهان براه انداخته و دهها میلیون انسان بی گناه را به کام مرگ فرستاده ولی خودش از جنگ و ویرانیهای آن بدور مانده است و فقط احمقها هستند که باور میکنند امریکا مهد ازادی و تمدن هست امریکا برای اینکه بتواند بردنیا تسلط پیدا کند بناچار باید تمام رقبای خود را از دور خارج کند برای همین هم مشغول توطئه و راه اندازی جنگ با اهداف متفاوت در کشورهایی مانند روسیه و چین و بخصوص ایران میباشد چون این کشورها حاضر به پذیرش سیاستهای سلطه جویانه و استکباری امریکا در جهان نیستند
 • علی IR ۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  1 0
  جریان نفاق و ضد انقلاب پیر و فرتوت شده و برای جوان سازی کادر و نیروهای خود نیاز به نیروی جوان اما بی تجربه دارد لذا تشویق جوانان فریب خورده و احساساتی به انجام حرکات تند و خشن آنها را وادار خواهد کرد که با ترک وطن جذب این گروههای ضد انقلاب شوند و برای چند دهه آنها را از فقر نیرو نجات دهد وجه مشترک این نیروهای جدید با نیروهای قدیم ضد انقلاب بخصوص منافقین در نگاه به رسانه های خودشان میباشد کما اینکه منافقین در آلبانی حق ارتباط با دنیای خارج بلحاظ صوتی و تصویری را برای دانستن حقایق جمهوری اسلامی ندارند و این جوانان فریب خورده نیز با خود سانسوری فقط بدنبال کسب اخبار از رسانه های معاند میباشند بعبارتی قدرت تحلیل مسائل را با استفاده از اخبار رسانه های مختلف ندارند
 • IR ۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۳
  1 0
  اتوبان 4 بانده تا آویو - تهران

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس