کد خبر 1459269
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
پولادگر: سیاسی‌ترین دوره جام جهانی فوتبال را تجربه کردیم/ تحریم وزیر ورزش یک کار بی‌سابقه در دنیا بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: علی‌رغم اینکه نهادهای بین‌المللی شعار جدایی ورزش از سیاست را می‌دهند، اما این بار سیاسی‌ترین دوره جام جهانی فوتبال را داشتیم.

به گزارش مشرق، محمد پولادگر در مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون فوتبال با تشکر از رئیس فدراسیون، اعضای هیئت رئیسه و همه کسانی که برای رشد و توسعه فوتبال زحمت می‌کشند، اظهار داشت: ما یک رویداد بزرگ ملی-ورزشی به نام جام جهانی را سپری کردیم و اینجا فرصت مغتنمی است که از همه عواملی که باعث شدند در این رویداد با اقتدار و سربلند حضور پیدا کنیم، تشکر کنم. هر چند که شاید قضاوت‌های متفاوتی در خصوص این رویداد شد و طبیعی هم هست. خروجی چنین رویدادهایی برد و باخت‌هاست و شاید خیلی از اتفاقات در حاشیه این رویدادها را نبینند.

وی افزود: ما امسال متفاوت‌ترین جام جهانی را سپری کردیم. من این را از زبان دوستانی که تجربه حضور در ادوار مختلف را داشتند و سال‌هاست در کنار فوتبال هستند، می‌گویم. ما متفاوت‌ترین شرایط را داشتیم. علی‌رغم اینکه نهادهای بین‌المللی شعار جدایی ورزش از سیاست را می‌دهند، اما این بار سیاسی‌ترین دوره را داشتیم. در همین روزها، تحریم وزیر ورزش رخ داد که یک کار بی‌سابقه در دنیا است که یک نهاد سیاسی دخالت کند و یک شخصیت ورزشی را تحریم کند.

معاون وزیر ورزش گفت: یکی از سیاسی‌ترین دوره‌های جام جهانی را داشتیم، با حواشی بزرگی که شاید دوستان فراموش کنند. باید یک نفر با قلم خوب این حواشی را بنویسد تا آیندگان بدانند دشمنان از همه کانال‌ها ورود کرده بودند که حتی ایران حضور نداشته باشد، اما علی‌رغم همه این مسائل، ترفندها نقش بر آب شد و آنهایی که فقط ورزش را می‌دانند و منصف هستند، قطعاً یک نمره قبولی به ورزش ایران و مدیریت کشور ما در این رویداد بزرگ می‌دهند. با وجود همه اتفاقات تلخ، ایران یک حضور چشمگیر داشت و همه آنچه که برای ما رشته کرده بودند، با تدابیر همه افراد پنبه شد.

پولادگر عنوان کرد: بابت این موضوع از همه نهادها و وزارتخانه ها تشکر می‌کنم، به ویژه تاج و اعضای هیئت رئیسه که همگی به اندازه خودشان سهم بزرگی در این اتفاق داشتند. فوتبال رشته‌ای پرطرفدار است؛ رشته‌ای که در عرصه‌های مختلف باعث سربلندی و اقتدار و عرق ملی شده و مطمئن باشید وزارت ورزش با همه توان حمایت می‌کند. همین جام جهانی یکی از مصادیق حمایت دولت و وزارت ورزش از فوتبال است. شخص سجادی در کنار تیم بود و در جاهایی که باید کمک می‌کرد، از آبرو و اعتبارش هم هزینه کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس