حادثه وحشتناکی که زندگی هافبک دفاعی پرسپولیس را تغییر داد!

سینا اسدبیگی از جمله بازیکنانی است که نزدیک بود برای همیشه فوتبالش تمام شود اما خدا خیلی دوستش داشت که دوباره برگشت!

به گزارش مشرق، سینا اسد بیگی متولد ۲۶ تیر ۱۳۷۶ در کرمانشاه، فوتبالیست است. فوتبال را از دوران نوجوانی آغاز کرد و در ۲۳ سالگی به ذوب آهن اصفهان پیوست و هم اکنون در پست هافبک دفاعی برای تیم پرسپولیس به میدان می رود. ۱۸۲ سانتی متر قد دارد و شماره پیراهن ۱۸ را برتن می کند. فوتبال حرفه ای خود را از دوران نوجوانی با حضور در آکادمی توحید تهران آغاز کرد و تا سال ۱۳۹۴ در رده های پایه این تیم عضویت داشت.

سال ۱۳۹۴ در ۱۸ سالگی مورد توجه مربیان پایه تیم پرسپولیس تهران قرار گرفت و به آکادمی این تیم ملحق شد و تا سال ۱۳۹۵ در آکادمی این تیم توپ زد. سال ۱۳۹۵ جهت ادامه فوتبال خود به آکادمی پیکان تهران پیوست و پس از ۲ سال درخشش، به تیم اصلی راه یافت ولی یک حادثه وحشتناک او را تا آستانه خداحافظی از فوتبال پیش برد!

بیشتر بخوانید:

اعلام زمان رسیدگی به پرونده جنجالی پرسپولیس

پیکان با سرمربیگری مجید جلالی در دیداری دوستانه برابر سپاهان اصفهان قرار گرفت. دیداری که با وجود دوستانه بودن تبدیل به یک بزن بزن تمام عیار شد. در این میان یک تکل وحشتناک روی پای سینا اسدبیگی ساق پای او را به دو نیم کرد! صحنه دردناکی که هیچ یک از بازیکنان دو تیم تحمل دیدن آن را نداشتند و با هر زحمتی بود او از زمین خارج شده و به بیمارستان انتقال یافت.

این هافبک جوان پس از آن ماجرا حدود ۲ سال نتوانست تمرین یا بازی کند و مجبور شد پای خودش را زیر تیغ جراحان بسپارد. اسدبیگی پس از ۲ سال برگشت و سال ۱۳۹۸ در ۲۲ سالگی با نظر مثبت غلام رضا عنایتی سرمربی وقت هوادار تهران، به این تیم منتقل شد و تا نیم فصل لیگ ۱۴۰۰_۱۳۹۹ برای این تیم به میدان رفت.

او فصل ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ با این تیم توانست جواز صعود به لیگ برتر ایران را کسب کند. نیم فصل ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ در ۲۳ سالگی به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست و تا سال ۱۴۰۱ پیراهن گاندوهای اصفهانی را بر تن کرد و سال ۱۴۰۱ در ۲۵ سالگی با قراردادی ۳ ساله و البته جنجالی به تیم پرسپولیس تهران بازگشت و هم اکنون در این تیم مشغول به بازی است.

مربیان پرسپولیس از او به عنوان یک "کمال کامیابی نیا" جدید اسم می برند؛ در حالی که حدود ۶ سال پیش نزدیک بود فوتبالش نابود شود!

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس