تجمع صهیونیست‌های معترض در مقابل هتل محل اقامت نتانیاهو

شهرک‌نشینان معترض در برابر هتل محل اقامت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی تجمع کردند.

به گزارش مشرق به نقل از سما، شهرک‌نشینان صهیونیست همچنان اعتراضات خود به طرح اصلاحات قضائی نتانیاهو را ادامه می‌دهند.

شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی «کان» در گزارشی اعلام کرد که شهرک‌نشینان صهیونیست در برابر هتلی در جولان به تجمع اعتراضی دست زده‌اند.

بنا بر این گزارش بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به همراه همسرش سارا در این هتل مشغول سپری‌کردن تعطیلات خود هستند، اما حتی در تعطیلات هم از اعتراضات شهرک‌نشینان در امان نبوده‌اند.

این در حالی است که شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی عصر دیروز یکشنبه گزارش داده بود که نتانیاهو قصد داشته تعطیلات خود را به همراه همسرش سارا در منطقه اشغالی «موشاف نیفی اطیف» در شمال جولان اشغالی سپری کند، اما به دلیل برگزاری تظاهرات اعتراضی علیه وی در این منطقه تصمیم گرفته برنامه تعطیلات خود را به تأخیر بیاندازد. این شبکه همزمان با این گزارش اعلام کرده بود که پلیس رژیم صهیونیستی در حال انتقال خودروهای آب‌پاش و دیگر ابزارهای مقابله با تظاهرات به منطقه موشاف است.

شهرک‌نشینان صهیونیست شنبه شب نیز برای سی‌ونهمین هفته پیاپی در اعتراض به طرح اصلاحات قضائی نتانیاهو به خیابان‌ها ریختند و تظاهرات اعتراضی هفتگی خود را نقاط مختلف اراضی اشغالی برگزار کردند.

این تظاهرات اعتراضی همزمان با روز نخست عید عبری موسوم به «سایه‌بان‌ها» (عید العرش) انجام شد. این در حالی است که با توجه به هشدارهای اعلامی، نگرانی‌های زیادی از سوی سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی نسبت به احتمال وقوع عملیات‌های ضدصهیونیستی از سوی فلسطینیان در این ایام وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس