سخنگوی جایگاه‌داران سوخت : کمبود بنزین در کشور نداریم

سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور با بیان اینکه خرابی کارتخوان‌های سامانه هوشمند سوخت عامل صف‌های موجود در جایگاه‌های سوخت است، تاکید کرد: کمبود بنزین در کشور نداریم.

به گزارش مشرق، رضا نواز با بیان اینکه خرابی کارتخوان‌های سامانه هوشمند سوخت عامل صف‌های موجود در جایگاه‌های سوخت است و این موضوع ارتباطی به کمبود بنزین ندارد، افزود: سامانه هوشمند سوخت به طور ویژه در بخش تجهیزات نصب شده در جایگاه‌های سوخت، شرایط خوبی ندارد و با خرابی‌های زیادی در جایگاه‌ها مواجه هستیم که منجر به افزایش صف‌های انتظار مردم در جایگاه‌ها برای سوختگیری شده است.

وی گفت: در این زمینه خبرهای مختلفی در کل کشور منتشر می‌شود و تهران نسبت به شهرهای دیگر، وضعیت بهتری دارد.

سخنگوی جایگاه‌داران سوخت ادامه داد: در برخی شهرها، شاید ماه‌ها برای پشتیبانی و تعویض و تعمیرات زمان می‌برد و مردم آن مناطق، از این وضعیت ناراضی هستند و در چند سال اخیر، متاسفانه عمل مثبتی در این حوزه انجام نشده و صرفا خبرهایی داشتیم که نقش مسکن را ایفا می‌کرد، ولی به صورت عملیاتی، اقدام خاصی انجام نشده است.

وی اظهار کرد: مجموعه صنفی جایگاه داران سوخت، راهکارهای مشخصی را پیشنهاد داده و برای بهبود این وضعیت، اعلام آمادگی کرده ایم، اما دقیقا مشخص نیست که ادامه این وضع، به نفع چه کسانی است؟ جایگاه‌های سوخت و مردم، از این روند آسیب می‌بینند و درخواست ما این است که دستگاه‌های نظارتی، به ترک فعال‌ها و قصورها از چندسال اخیر تاکنون، رسیدگی کنند.

سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور، درباره راهکارهای ارائه شده توسط این صنف برای رفع مشکل خرابی کارتخوان‌های سامانه هوشمند سوخت نیز، توضیح داد: معمولا بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی، در حوزه‌های تامین مالی و تکنولوژی، توانایی بیشتری دارد. صنف ما برآوردهایی انجام داده و با سرمایه گذاران وارد مذاکره شده است، اما متاسفانه همیشه با درهای بسته رو به رو می‌شویم.

طبق اعلام صنف جایگاه داران سوخت کشور، به طور میانگین ۴۰ درصد از نازل‌های موجود در جایگاه‌های سوخت در ایام مختلف سال، در اثر خرابی کارتخوان‌های سامانه هوشمند سوخت، غیرفعال هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • جواد IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۷
    0 0
    سلام خواهش ميکنم که کارت سوخت ها را بفرستید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس