تنش بین ارتش لبنان و رژیم موقت در مرز‌ جنوبی با شلیک بمب‌های دودزا

نظامیان رژیم صهیونیستی و نیروهای ارتش لبنان در نوار مرزی جنوبی این کشو، اقدام به تبادل شلیک بمب‌های دودزا به سوی یکدیگر کردند که با دخالت یونیفل، پایان یافت. .

به گزارش مشرق، رسانه‌های لبنانی امروز (شنبه، ۲۳ سپتامبر)، گزارش دادند که نیروهای ارتش لبنان و نظامیان رژیم صهیونیستی در نوار مرزی، بمب های دودزا رد و بدل کردند که در نهایت با دخالت نیروهای یونیفل، آرامش به منطقه بازگشت.

خبرگزاری رسمی لبنان نوشت که نیروهای رژیم صهیونیستی به سوی نیروهای ارتش لبنان که در حال همراهی با یک بولدوزر لبنانی برای پاکسازی اقداماتی که دو روز پیش، بولدوزرهای اسرائیلی در اراضی مزرعه «بسطره» یکی از مزارع شبعا در جنوب لبنان انجام داده بود، بمب‌های صوتی و دودزا شلیک کردند.

در پی آن، نیروهای گشتی ارتش لبنان نیز خود را به محل درگیری رساندند و با شلیک بمب‌های دودزا به سوی نیروهای گشتی رژیم صهیونیستی، مقابله به مثل کردند. نیروهای هندی وابسته به نیروهای حافظ صلح سازمان ملل (یونیفل) نیز خود را به مکان درگیری رساندند و آرامش را به محل تنش بازگرداندند.

المنار نیز نوشت: تانک‌های مرکاوای رژیم صهیونیستی در مزرعه بسطره، در مقابل حرکت بولدوزر لبنانی که در حال پر کردن شکاف ایجاد شده در اراضی آزاد شده در مزارع شبعا بود، به حالت آماده‌باش درآمده بودند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس