کد خبر 1693293
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷
حبوبات

طبق جدیدترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، قیمت انواع حبوبات بسته بندی شرکتی اعلام شد.

به گزارش مشرق، طبق جدیدترین نرخ نامه، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران قیمت انواع حبوبات بسته بندی شرکتی را اعلام کرد که به شرح ذیل است:

جو پرک بسته ۹۰۰ گرمی ۳۷ هزار تومان

جو دوسر پرک ۴۵۰ گرمی ۵۱ هزار تومان

جو پوست کنده ۹۰۰ گرمی ۳۷ هزار تومان

دال عدس ۹۰۰ گرمی ۹۹ هزار تومان

ذرت خشک وارداتی ۹۰۰ گرمی ۹۴ هزار تومان

زرشک پلویی ۱۰۰۰ گرمی ۵۱۰ هزار تومان

سویا ۹۰۰ گرمی ۶۴ هزار تومان

عدس درشت ۹۰۰ گرمی ۱۲۶ هزار تومان

عدس ریز ۹۰۰ گرمی ۱۲۶ هزار تومان

گندم با پوست ۹۰۰ گرمی ۲۹ هزار تومان

گندم بلغور ۹۰۰ گرمی ۴۱ هزار تومان

لپه باقلا زرد ۹۰۰ گرمی ۱۲۱ هزار تومان

لپه درشت ۹۰۰ گرمی ۱۱۱ هزار تومان

لپه ریز ۹۰۰ گرمی ۱۵۶ هزار تومان

لوبیا چشم بلبلی ۹۰۰ گرمی ۱۲۵ هزار تومان

لوبیا چیتی ۹۰۰ گرمی ۲۳۶ هزار تومان

لوبیا سفید ۹۰۰ گرمی ۲۰۱ هزار تومان

لوبیا قرمز قمی ۹۰۰ گرمی ۱۷۶ هزار تومان

لوبیا قرمز کپسولی ۹۰۰ گرمی ۲۰۰ هزار تومان

لوبیا کشاورزی ۹۰۰ گرمی ۲۱۰ هزار تومان

لیموعمانی ۹۰۰ گرمی ۲۹۶ هزار تومان

ماش ۹۰۰ گرمی ۱۲۶ هزار تومان

نخود لوبیا ۹۰۰ گرمی ۱۵۶ هزار تومان

نخود ۹۰۰ گرمی ۱۳۱ هزار تومان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 4
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • کارگر IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۳/۱۲/۰۷
    0 0
    جای تاسفه
  • DE ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۱۲/۰۷
    1 0
    جای تاسفه
  • IR ۱۶:۳۲ - ۱۴۰۳/۱۲/۰۷
    0 0
    زمان اقای خاتمی رییس جمهور نخود وتخم مرغ کیلوبی 20 تومان و شانه ای 450 تومان اخره دوره بعداز 8 سال شد کیلویی 40 وشانه ای 900 تومان وبا بک ماه حقوق براحتی زندگی می کردبم و مقداری هم پسنداز داشتبم حال اقایان خود سنجش کنند با وجود حقوق ده ها برابری همیشه بدهکار هستم و ارامش فکری همراه با ثبات اقتصادی ندارم برای این دو مشکل چاره ای پیدا کنید مشکل اصلی پیوند زدن مخارج من نوعی با دلار است دریافتی ربال خرج با دلار
  • IR ۱۹:۳۶ - ۱۴۰۳/۱۲/۰۷
    1 0
    لوبیا چیتی آن هم در میدان هر ۹۰۰ گرم ۲۳۶ هزار تومان . یعنی کیلویی ۲۶۲ هزار تومان . با ترازوی دقیق وزن کردم هر لوبیا سه دهم گرم است . با این حساب یک عدد لوبیا چیتی ۷۸ تومان می شود !!!! یعنی اگر شما لوبیا بپزید و بخورید و در یک قاشق ۱۵ لوبیا باشد ، قاشقی ۱۱۷۰ تومان می شود . ۲۰ قاشق لوبیا بخورید ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان فقط خرید لوبیای آن آب می خورد !!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس