برای خرید میوه در میادین میوه و تره بار باید از کیلویی ۲ هزار و ۹۰۰ تا ۱۷ هزار تومان هزینه کرد.
نظر شما
نظرات
- انتشار یافته: 3
- در انتظار بررسی: 0
- غیر قابل انتشار: 0
-
آیدا
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
1 0نارگیل و آناناس تو سرتون بخوره -
Faeze
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
0 1اينا قيمت مغازه ست يا ميدون؟ -
Delaram
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
0 0قيمتا تو مغازه بايد چند باشه؟