کد خبر 1439158
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰
فیلم

دشمن به خیال خام خود تصور می‌کرد که با «میدان‌دار کردن دلقک‌ها» می‌تواند به جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران آسیب برساند.

به گزارش مشرق، مسعود اکبری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:

«برشت یونکرز» روزنامه‌نگار بلژیکی چندی پیش با اشاره به نوع رفتار دولت‌های اروپایی با سلبریتی‌ها گفته بود: «در اروپا قوانین سفت و سختی درباره سلبریتی‌ها اجرا می‌شود؛ به‌ویژه در مورد جرایم اجتماعی و فرارهای مالیاتی...اغلب سلبریتی‌ها به‌دنبال فرار مالیاتی هستند.»

یونکرز در ادامه گفته بود: «آنها معمولا با دنبال‌کننده‌های خیلی زیادی که در صفحات اجتماعی دارند، برای یک موضوع خاص مثلا اعتراض درباره حقوق زنان فراخوان عمومی می‌دهند و مردم را تهییج می‌کنند. همین عمل را در بسیاری از موارد در مورد مالیات و حقوق مالی خود هم انجام می‌دهند. آنها از جمله افرادی هستند که بیشترین فرار مالیاتی را در جامعه دارند و البته دادگاه برای این فرار مالیاتی مجازات زندان از یک سال تا ۲۰ سال برای آنها در نظر گرفته است.»

این روزنامه‌نگار بلژیکی در ادامه به نکته جالبی اشاره کرده و گفته بود: «در اروپا که من حضور دارم و در بیشتر کشورها از جمله فرانسه و آلمان که خود به این کشورها سفر می‌کنم، خبر دارم که قوانین برای سلبریتی‌ها همانند سایر افراد عادی جامعه اجرا می‌شود.

یک ضرب‌المثل وجود دارد که می‌گوید «اگر نمی‌توانی وقت‌شناس باشی، پس خطا نکن»؛ این در مورد همه صدق می‌کند. سلبریتی‌ها و از جمله بازیگران مشهور سینما هم مرتکب تخلف شده و حتی جنایت می‌کنند. سیستم قضایی کشورهای اروپایی با این افراد مانند یک فرد عادی رفتار کرده و باید جزای نقدی و حبس و دیگر احکام قضایی را متحمل شوند. باز هم تاکید می‌کنم که در کشورهای اروپایی سلبریتی‌ها فراتر از قانون نیستند و باید مجازات و هزینه اعمال خود را بپذیرند.»

در هیچ کجای جهان سلبریتی‌ها بالاتر از قانون نیستند. به‌عنوان نمونه «تد دانسون» بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در سال ۲۰۱۹ به جرم هدایت معترضین به مشکلات زیست محیطی بازداشت شد.

«واکین فینیکس» بازیگر مطرح آمریکایی که در فیلم مشهور جوکر به‌عنوان بازیگر نقش اول بازی کرده است در سال ۲۰۲۰ در واشنگتن و به همراه تعدادی از بازیگران از جمله «مارتین شین»، «مگی جیلنهال» و «سوزان ساراندون» در یک تظاهرات غیرقانونی دستگیر شد.

«جین فوندا» (با رکورد ۵ مرتبه بازداشت)، «سم واترسون»، «روزانا آرکوئت»، «سالی فیلد» و «کاترین کینر» از جمله بازیگران و سلبریتی‌های آمریکایی هستند که در سال‌های گذشته به‌دلیل عدم رعایت قانون دستگیر شده‌اند.

اسامی دیگر سلبریتی‌ها از جمله «جورج کلونی»، «مارک روفالو»، «جیمز کرومول»، «شلین وودلی»، «دنی گلور»، «دریل ‌هانا» و...را هم به فهرست مذکور اضافه کنید.

یکی از اقداماتی که دولت‌ها در آمریکا و اروپا بر آن تاکید دارند، واکنش قاطع به مروجان اخبار جعلی(فیک‌نیوز) - فارغ از جایگاه شخص متخلف- است.

برای نمونه، آلمان در سال ۲۰۱۷ در قانون بهبود تنفیذ قوانین در شبکه‌های اجتماعی، اعلام کرد که برای افراد حقیقی منتشرکننده اخبار جعلی جریمه‌ای تا سقف ۵ میلیون یورو و برای افراد حقوقی جریمه‌ای معادل ۵۰ میلیون یورو تعیین کرده است.

در یک نمونه دیگر، فرانسه در سال ۲۰۱۹ «قانون نفرت‌پراکنی برخط» را تصویب کرد.

براساس این قانون رسانه‌های اجتماعی(از جمله فیس‌بوک، توئیتر، اینستاگرام، تلگرام و سایر پلتفرم‌ها) باید محتواهای موردنظر دولت از جمله محتواهای مروج خشونت و فیک‌نیوز و اطلاعات نادرست را نهایتا ظرف یک ساعت حذف کنند وگرنه با جریمه‌های بسیار سنگین مواجه خواهند شد.

در روزهای گذشته خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس، قرارداد «جیمز لاپورتا» خبرنگار تحقیقی خود را که به نقل از یک منبع اطلاعاتی آمریکایی مدعی شده بود روسیه به لهستان موشک شلیک کرده، اخراج کرد. علت این اقدام این بود که ممکن بود این خبر جعلی موجب تشدید جنگ شود.

حالا به این‌سو می‌آییم. در ماه‌های اخیر برخی سلبریتی‌ها به روش «فیک‌نیوزها» به انتشار اخبار دروغ اقدام کرده و افکارعمومی را علیه نظم و امنیت در جامعه تهییج و تحریک کرده‌اند.

این سلبریتی‌ها تنها در یک نمونه بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی بودند که فلان شخص توسط نیروهای مدافع امنیت کشته شده است. این در حالی است که پیش از آن والدین و اعضای خانواده همان شخص تاکید کرده بودند که فرزند آنها به دلایل دیگری از جمله خودکشی و... فوت کرده است.

مستندات ارائه‌شده از سوی نهادهای ذی‌ربط نیز اظهارات خانواده وی را تایید می‌کرد.

با این‌ حال سلبریتی‌هایی که همصدا با دشمنان ملت ایران، این دروغ را منتشر کرده و به آن ضریب داده بودند، نه‌تنها از مردم و خانواده آن افراد عذرخواهی نکرده، بلکه بر دروغ خود اصرار کرده و حتی آن را درخصوص افراد دیگر مجددا تکرار می‌کردند.

این رفتار سخیف و غیراخلاقی و غیرانسانی از سوی برخی سلبریتی‌ها، احساسات مردم عزیز کشورمان را به‌شدت جریحه‌دار کرد.

به همین خاطر یکی از خواسته‌های اصلی آحاد مردم با گرایش‌های مختلف سیاسی و سبک زندگی‌های متفاوت، چه در تشییع شهدای مدافع امنیت و چه در فضای مجازی این بوده و هست که برخورد قاطع و بدون اغماض و بازدارنده‌ای با سلبریتی‌های متخلف صورت گیرد.

بر همین اساس و در پی شکل‌گیری یک مطالبه عمومی، قوه قضائیه با توجه به رسالت خود در برخورد با فرد متخلف- فارغ از اسم و رسم آن فرد- وارد عمل شده و چند تن از سلبریتی‌های دروغ‌پراکن و متخلف را بازداشت کرد.

در ادامه، مسئولان خانه سینما به‌جای قرار گرفتن کنار مردم و حمایت از اجرای قانون و تاکید بر حراست از نظم و امنیت جامعه، در اقدامی تأمل‌برانگیز و البته تأسف‌برانگیز، از سلبریتی‌های متخلف حمایت کردند.

در همین رابطه در بخشی از بیانیه خانه سینما آمده است: «خانه سینمای ایران در اعتراض به ادامه خشونت‌ها علیه مردم ایران و به‌دلیل احضار و بازداشت پی‌درپی اعضای خود هشدار می‌دهد در صورتی که تهدیدها و بازداشت‌ها پایان نیافته و سینماگران بازداشت‌شده آزاد نشوند، از اعضای خود خواهد خواست دست به اعتصاب زده، از همکاری با پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی خودداری کرده و در برابر سازمان سینمایی تحصن کنند.»

این ادبیات چاله‌میدانی و قلدرمآبانه، چیزی نیست جز گردن‌کشی مقابل قانون و دادن روحیه به اوباش وحشی و تروریست‌های مسلح برای ایجاد التهاب و شارژ شدن آنها جهت کشتار جوانان و پسران و دختران و زنان و کودکان کشورمان.

همان‌طور که رهبر حکیم انقلاب- ۱۱ مهر ۱۴۰۱- فرمودند: «جامعه هنری ما سالم است و در آن عناصر مؤمن و با شرف کم نیستند.»؛ بر همین اساس مقصود از این نوشتار، برخورد قاطع با آن تعداد قلیل سلبریتی‌هایی است که نه کوچک‌ترین تعصبی به خاک ایران دارند و نه کمترین مسئولیتی نسبت به ملت ایران بر دوش خود حس می‌کنند و از همه گفتنی‌تر آنکه به گواه صاحب‌نظران عرصه سینما (چه داخلی و چه خارجی) در شمار دم‌دستی‌ترین افراد این عرصه هستند.

همان جماعتی که وزیر اطلاعات اخیرا با اشاره به رفتار آنها گفته بود: «برخی از سلبریتی‌ها در کمال ناباوری اکانت خود را به عوامل سیا یا برخی کشورهای مرتجع منطقه می‌فروشند یا اجاره می‌دهند تا خریداران، منویات بیگانگان را با استفاده از اسم و شهرت این افراد به جامعه القاء کنند. آیا یک چهره ایرانی وطن‌دوست حاضر است به قیمت دریافت پولِ بیگانگان، ملت خود را بفروشد!؟»

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی جمله معروفی داشت که «میزان فرصتی که در بحران‌ها وجود دارد در خود فرصت‌ها نیست». بر همین اساس یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌های اتفاقات اخیر این است که حاکمیت تکلیف خود را با آن تعداد قلیل سلبریتی‌های وطن‌فروش و خائن یکسره کند و آن چیزی نیست جز اجرای دقیق و بدون اغماض قانون و پیگیری روند قضایی درخصوص این افراد؛ سلبریتی‌های بی‌سواد و مغروری که لشکر فالوورهای فیک، آنان را چنان مست کرده که با دروغ‌پراکنی، سلاح تروریست‌های کف خیابان را مسلح و چاقوی اشرار را تیز و خوراک رسانه‌های دشمن- بخوانید تروریست‌های فضای مجازی- را مهیا می‌کنند.

به لطف خدا و با هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب و با هوشمندی مردم عزیز ایران، نقشه دشمن در آشوب‌های اخیر شکست خورده و نقش بر آب شد.

گفتنی است در هفته‌های گذشته یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی- که به اعتیاد شدید به موادمخدر نیز مشهور است- از یکی از سلبریتی‌های وطن‌فروش که به کانادا گریخته است با عنوان «زلنسکی ایران» نام برده بود. این در حالی است که اوکراین امروز به یک کشور جنگ‌زده و درجه چندم تبدیل شده است. چرا که سال‌ها قبل عرصه سیاست‌ورزی را به یک سلبریتی دلقک به نام زلنسکی واگذار کرد.

دشمن به خیال خام خود تصور می‌کرد که با «میدان‌دار کردن دلقک‌ها» می‌تواند به جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران آسیب برساند. اما نکته اینجاست که دشمن نمی‌تواند بفهمد که در این عالم به غیر از محاسبات سیاسی، محاسبات دیگری هم وجود دارد که همان سنت‌های الهی هستند.

فتنه اخیر که از آن با عنوان جنگ ترکیبی و جنگ جهانی رسانه‌ای علیه ایران نیز نام می‌برند، یک‌بار دیگر ثابت کرد که دستگاه محاسباتی دشمن و در رأس آن آمریکا عمیقا و شدیدا خراب، معیوب و غافل است. یکی از مصادیق آن، حساب کردن روی «سلبریتی‌های وطن‌فروش» بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 39
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 4
 • IR ۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  4 16
  بچه ها میگم چطوره با اسید بکشیمشون؟ خوبه هاااا نههههه غلاممممم؟!!!!
  • IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   3 0
   خیر
 • IR ۲۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  13 2
  شهرت, ثروت, فساد حب الدنیا راس مل الخطیئه
  • مریم IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   25 0
   چرا نماینده های مجلس برای انتشار دروغ و یا جرایم مرتبط با فضای مجازی قوانین درست و حسابی وضع نمیکنن ؟
  • IR ۱۵:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   7 0
   سلبریتی ها پرورش یافته پول صدا و سیما هستند
 • IR ۰۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  16 2
  اره جون عمشون . اعتصاب و تحصن ؟؟ نه از یه قرون پول مفتی که واسه فیلم ها و سریالهای درپیتتون میگیرید میگذرید نه حاضرید خطر کنید حتی به قیمت اینکه فقط تو تحصنتون یه فحش از یکی بخورید چه برسه چیزای دیگه . شماها فقط پشت گوشی و دوربین زر میزنید و ملتو شارژ میکنید بیان بیرون جای شما نفله بشن پای خودتون که وسط بیاد از در خونتون بدون هفت هشت تا محافظ بیرون نمیاید . اعتصاب کنید تو رو خدا ریخت نحستونو دیگه نبینیم . چقدر حروم لقمه اخه ؟؟ نجفی بنده خدا خوب کاری کرد در خانه سینما رو گل گرفت . این روزا رو میدید خخخخخ
 • IR ۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  8 1
  در دلقک بودن اینها شکی نیست ولی از اینها باید جلوی کسی که می گفت به گرانی بنزین باید خوش بین بود و ازش حمایت می کنم لنگ بندازند دلقک واقعی اونه احمق واقعی اونه
 • معلم IR ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  27 1
  جمهوری اسلامی مارو‌افعی درآستین پرورش داده,خدالعنت کند اغتشاشطلبان داعشی وطنفروش را إن شاءالله
 • سید فروزان CH ۰۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  14 1
  تا زمانی که حاکمیت و قوه قضاییه قوانینی مشابه دیکر کشورها برای این طیف وضع نکند این مشکل در مملکت ادامه پیدا خواهد کرد ، کلا این جماعت دارند با بهره پول در بانک زندکی میکنند یعنی از جیب مردم و مملکت ، اولین اقدام برای هر خاطی بلوکه کردن حساب‌های بانکی آنان است ، طرف با دو‌میلیادر در بانک سالی ۴۰۰میلیون در آمد دارد یعنی حدود ۴۰میلیون در ماه ، طبیعی است که مثل سگ هار پاچه هم میگیرند
  • IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   0 0
   برخورد نشد؟
 • IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  6 1
  بعضی از هنر پیشه های بزرگ جهان که تهیه کننده فیلمهایشان بودند هیچوقت از بازیگر زن ثابت در چندگانه های بعدی استفاده نمکردند بخاطر افزایش دست مزد خیانت رفتن به پروژهای دیگر ناز ادا برای پروژه بعدی ! انحصار سلبریتی ها بشکنید! تا کی سلبریتی ها مرجعیت اجتماعی حاکمیت مجازی داشت باشن؟ آیا این فتنه کافی نبود ! آنها در فتنه گذشته هم شریک هستند ! با تساهل و تسامح باز در آینده شورش خواهند کرد..
 • IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  11 1
  انحصار سلبریتی ها رو بشکنید
 • ح ر IR ۰۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  10 1
  بها دادن بیخود به این آشغال ها در صدا و سیما و خصوصا انواع اقسام رسانه های جیغ و زرد پدر ملت را از هر نظر درآورده است .
 • IR ۰۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  6 1
  نهادهای امنیتی و انتظامی و قوه قضاییه باید افسار این بی وطن ها رو بکشند جوری هم بکشند که برای بقیه عبرت شوند و گرنه افکار عمومی را روز به روز سیاه تر می کنند و برای کشور و امنیت روانی مردم هزینه سازی می کنند
 • IR ۰۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  9 0
  چرا تهمت علی دایی به نظام پی گیری نشد ؟ آن زمان که نیروی انتظامی " دزد گردنبندش را گیر آورد را فراموش کرد . به سلبریتی های طلب کار امان ندهید . ادب کردن و تنبیه برای این مواقع است .
 • شاکی IR ۰۶:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  9 0
  گروهی نسبتاً زیاد از این جماعت از حداقل سواد اجتماعی و آگاهی سیاسی خالی هستند و فقط بر اساس دیکته ای که بهشون میشه اظهار نظر میکنن و خودشون هم نمیدونن چی دارن میگن . نمونه اش هم همین تهدید به اغتشاش مثلاً رییس شون هست
 • IR ۰۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  5 0
  حرکت این ها دست راستی هست‌. یعنی این ها جزو مردم مستضعف نیستند بلکه از طبقات مرفه هستند.
 • عباس بابایی IR ۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  3 0
  به نظر من با سلبریتی ها از اول ورود به صحنه سیما و جامعه باید سخت گیرانه عمل شود هرفرد بی لیاقت و بی سواد و بی صلاحیتی را اجازه ورود به این عرصه ندهند دو تا نکته مهم هم اینکه 1ـ صدا وسیما باید از وجود بی لیاقت و کثیف این گونه افراد پاکسازی و طرد وبای کدشوند2ـ وزارت ورزش و جوانان هم همینطور هر فرد بی لیاقت و بی سوادی را به جامعه ورزش راه ورود ندهند با پول مردم و بیت المال هزینه های هنگفت دستمزد بگیرند که حتی بالاترین مقام کشوری هم همچین دستمزد های مفتی نمی گیرند هرکس همچین دستمزدهای برای این بی لیاقت ها تعیین می کند مدیون کل ملت ایران هست و باید پاسخگو باشد ورزشکاری که در تیم ملی با آبرو و حیثیت یک ملت بازی می کند و اونقدر خود فروخته و پست فطرت هست که سرود ملی کشورش را در جام جهانی نمی خواند بمیرد بهتر است تا مایه ننگ ملت مقتدرایران باشد و برود دنبال عیاشی و خوشگذرانی با سرمایه مردم و فقرا و مظلومان.
 • حمیدرضا IR ۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  4 0
  مماشات با جماعت سلبریتی وطنفروش مساویست با خیانت به خون تمامی شهدای انقلاب اسلامی ودفاع مقدس وشهدای امنیت ومدافعین حرم!! برخورد با این بی فرهنگهای بیشعور را از علی دایی نامرد ومحسن تنابنده جاهل شروع کنید
  • IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 2
   کدوم مماشات؟
 • محسن IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  3 4
  مشرق فقط نون به نرخ روز میخوری...خیلی هم تابلو
  • IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 2
   پماد بمال
 • ج د ا IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  2 0
  البته آسیب که میزند و زده است...ولی نمیتواند کار آنچنانی بکند به ظرطی که مسئولان از خواب خرگوشی بیدار شوند و بفهمند که خیلی در حوزه فرهنگ کم کاری و ول انگاری کرده اند...خیلی خیانت کرده اند... تمام فیلم های سینمایی و سریال های سینمای خانگی ساخته شده در جمهوری اسلامی با پول جمهوری اسلامی و علیه جمهوری اسلامی ساخته میشوند... سلبریتی ها خیلی علنی لباس و پوشش و برهنگی را ترویج میکنند و بی دینی و سگ گردانی را ترویج میکنند و هویت ایرانی اسلامی را چه در آثار هنری خود و چه در زندگی اجتماعی و شخصی خود و چه در فضای مجازی و اینترنت به مسخره گرفته اند... سال هاست که هیچ برخوردی با این اراذل نشده است
 • محمدایوب IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  4 0
  در قانون اساسی جمهوری اسلامی آمده همه دربرابر قانون یکسان هستند اما دراین چند ساله متاسفانه دولتهای سرمایه داری اصلاح طلبان سلبریتی های دلقک را به یک بت تبدیل کردند ودردولت روحانی از مالیات معاف کردند چرا یک کارگر باید مالیات بدهد اما اینها ندهند رسانه ملی ما هم کاملا در اختیار آنها بوده
 • IR ۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  5 1
  اولین مساله امنیت ملی ایران ـــ پرورش جوانان توسط اسب تروآ ی آمریکا ــ فرمانده کل ارتش ؛ امیر موسوی: آمریکایی‌ها، ۱۰ سال پیش گفتند: سربازان ما در ایران؛ میلیون‌ها کاربر اینترنت ؛ هستند. اینترنت اسب تروآ ی آمریکا است . ادوارد اسنودن: آمریکا از اینترنت جهانی برای جاسوسی استفاده می کند. .پرورش یافتن نوجوانان ما توسط اسب تروآ ی آمریکا ؛ باید اولین مساله امنیت ملی ما قرار بگیرد.
 • IR ۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  5 1
  متاسفانه با علی دایی که آب در آسیاب دشمنان ایران ریخت هیچ برخوردی نشد.
  • IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 2
   نشد؟
 • خواص IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  1 1
  جواب سلبریتیها اسید است تا ظاهرشان شبیه باطنشان شود.
  • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 0
   خیر
 • محمد IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  3 1
  سلبریتی آمریکایی پا میشه از آمریکا میاد تو پایگاه آمریکا توافغانستان به سربازهای آمریکایی روحیه بده باوجود اینکه میدونه اشغالگر ومتجاوزه. حالا سلبریتی ما بااینکه می دونه مابرحقیم وازمظلوم دفاع می کنیم زیرپای کشورونظام روخالی می کنه.چقدر این رفتار به رفتار سلبریتی های کوفی مثل اشعث و.. بعد ازجنگ صفین شبیه است.بخدا ما مثل حضرت علی علیه السلام مامور به سکوت نیستیم و شما رامی کوبیم و ذلیل می کنیم چون مومن ازیک سوراخ دوبار گزیده نمی شود. والسلام
 • IR ۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  2 1
  مشکل اقتصاده مشکل دزدی مسیولینه مشکل نون مردم ولله ... مشکل کار نابلدی و خیانته....
  • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 0
   حرف الکی نزن
 • محمد IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  0 0
  شما که به اینها پول ما را با هزار یک روش مثل زیر دزدید دادید الان باید پاسخگو باشید نه طلب کار آیا آه و ناله های جلو بورس را ندیدید یا نشنیدید آیا بیشتر مال باختگان بورس همان کسانی نبودند که پولشان در بانک به یک دهم ارزش رسیده بود و در بورس همان یک دهم ارزش را هم یک دهم کردید
  • IR ۱۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   0 0
   افت بورس مسئول داره
  • IR ۱۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 0
   افت بورس به ارزشهای والای بشری ومتجی اورانقلاب اسلامی مربوط نیست مسئول داره
 • ابی آذری زبان هستم IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  1 1
  به قرآن الان وقتشه..وقت تسویه حساب.. شاید یه چنین موقعیتی گیر نیاد
 • IR ۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  7 2
  اکثر سلبریتی ها خودشون مبتذلن پس قاعدتا نقششون هم مبتذله
  • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
   1 0
   منبع حرفات؟
 • امید IR ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  0 1
  این سینماگران بخاطر اینکه دفعه بعد اعضای محترمه جنبش « می تو » ادای اعتراض درنیارند دارن همایتشون می کنند . سینماگران زنی که مدعی بودن بشون تجاوز شده از آخوند و بسیج و نیرو انتظامی که شاکی نبودن ، اونا تو حین قراردادهای سینمایی و پشت صحنه خفت گیر شدند. عجب موش هایی اند این سینما گران.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس