گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از رفتارهایی که علیه تیمش صورت می گیرد گفت: این تیم مردم است و آنهایی که برنامه‌ریزی کرده‌اند به پرسپولیس لطمه بزنند بدانند به هدفشان نخواهند رسید.

به گزارش مشرق، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی بدون گل تیمش برابر آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ برتر در نشست خبری حاضر شد.

گل محمدی با انتقاد از شرایطی که برای تیمش رخ داده است، گفت: قضیه اصلا فوتبالی پیش نمی رود. متاسفانه اتفاقاتی که رخ می دهد بودار و مشکوک است. شاید اگر من سرمربی پرسپولیس نبودم این اتفاقات رخ نمی داد.

وی ادامه داد: آقای تاج گوش کنید، آقای خداداد افشاریان، آقای سازمان لیگ گوش کنید؛ ما جام اصلی را هفته هفتم گرفتیم. از این جام های فلزی توی باشگاه زیاد داریم. ما احتیاجی به این جام های فلزی نداریم. ما جام شرف را بردیم. بازیکنان ما ثابت کردند که بهترین هستند و ثابت کردند که باشرف هستند.

گل محمدی ادامه داد: یکسال و نیم من با این تیم قرارداد دارم و هیچکس نمی‌تواند من را تکان بدهد. نه هیات مدیره نه آقای درویش؛ چرا که مردم پشت این تیم هستند.

وی ادامه داد: از هواداران عزیز عذرخواهی می کنم و می دانم چه حس و حالی دارند. من یک سال و نیم جام نمی گیرم. با من یکسال و نیم از جام خبری نیست. از هفته بعد با بازیکنان امید به مسابقات می روم مگر این که حکم اخراج من را از بالا بالاها بدهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: از باشگاه ما این اتفاق رخ نمی دهد. در هفته های اخیر اتفاقاتی در داخل تیم و بیرون تیم رخ می دهد. این هم وضعیت داوری ماست که می دانند چه کسی را داور بگذارند. وقتی اسم منصوریان آمد من فقط سر تکان دادم. می دانند چه کسانی را برای بازی ما بگذارند. جای تاسف دارد برای همه آنهایی که تصمیم گرفتند این اتفاق برای پرسپولیس رخ دهد.

یحیی گل محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: یکسری مسائل بین پرسپولیس و مردم است که آنها را نمی توانید بگیرید. ممکن است جام های فلزی را از پرسپولیس بگیرید اما بقیه موارد را نمی توانید بگیرید. این تیم حکومتی نیست و مردمی است. همه چیز برای مردم مشخص است. ادامه بدهید. هیچ اتفاقی برای این تیم رخ نمی دهد فقط خودتان را خراب می کنید. ما با امیدهایمان در مسابقات شرکت می کنیم و هیچ اتفاقی رخ نمی دهد.

گل محمدی در مورد اظهار نظر درویش که گفته بود می خواهند یک تیم خاص قهرمان شود، گفت: هیچکس اراده ای ندارد که یک تیم خاص قهرمان شود. اراده این است که تیم ما قهرمان نشود. دلیلش هم واضح است؛ چون من سرمربی این تیم هستم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 10
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • رضا IR ۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  3 1
  مگه نمیگی تیم مردمی. پس با بازی نکردن ما را خوشحال کنید
 • شش تایی ها IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  0 1
  آقا اگه به سیاست علاقه داری.لطف کن استیفا بده ‌برو.مردک تیم را از زمانی که سیاسی شده ای ریختی به هم.لوکادیا را تو بی شرف فراری دادی.یعنی چه جام فلزی نمی خوایم.
 • امپراتور IR ۱۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  0 4
  یحیی حیا کن.پرسپولیس را رها کن
 • تورک IR ۱۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  1 2
  هفته هفتم که بردیمتون 😂😂
 • IR ۱۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  1 1
  فکر کرده خیلی مهمه. جنابعالی بی‌ارزش‌تر از این حرفایی.
 • IR ۲۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  0 2
  فقط در صورت برد همه‌چیز درسته ولی در باخت و یا مساوی نه سرمربی و نه کادر فنی و بازیکنان هیچ تقصیری ندارن!! بس کنید بابا...
 • وحید IR ۲۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  0 1
  خل محمدی بازی کردن را بلد نیستی . اما پرسپولیس ها خواستار این هستند وزارت ورزش به آتش کشیده شود. داورهای بیشرف نابود شوند. تاج کثیف شله زردی نابود شود. خیانتکاران به تیم مردمی پرسپولیس نابود شوند. درود بر علی دایی کریم باقری مهدی مهدوی کیا
 • IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  0 2
  باز میخواد لیدر بشه
 • Omid IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  2 1
  پرچم پرسپولیس بالا است
 • بینام IR ۰۶:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
  0 1
  هوادارنتیجه وفوتبال وجام میخوادنمیتونی گردن این واون نندازبه سلامت این حرف هاجام نمیشه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس