کد خبر 1531354
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
فایناس 791 واگن مترو باز شد

معاون شهردار تهران گفت: توانستیم فایناس ۷۹۱ واگن را باز کنیم و همچنین تکمیل خط ۷ مترو در دستور کار است.

به گزارش مشرق، لطف ا... فروزنده ضمن تبریک ماه ربیع الاول و آغاز دهه ولایت اظهار داشت: اداره مناسب شهر یکی از مواردی است که می تواند امید را به جامعه نوید دهد و اعتماد شهروندان به مدیریت را در پی داشته باشد، نقش و اثر مدیریت شهری بسیار فراتر از انجام امور روزمره می باشد، مدیریت شهری می‌تواند اعتماد و امید اجتماعی را در مردم تقویت کند و زمینه ساز تحولات اجتماعی و فرهنگی باشد،بایستی تلاش کنیم نقاط مثبت را ترویج دهیم.

وی با اشاره به اینکه در این دوسال اخیر اتفاقات بزرگی در مدیریت شهری رخ داده است افزود: نقش معاونت مالی نقش مهمی است، باید شناخت کافی نسبت به برنامه ها و سیاست هایی که شورای می گذارد چه در قالب برنامه ۴ ساله و بودجه سالیانه و ذیل آن شهردار، وجود داشته باشد،یکی از اصول مدیریتی بحث شناخت اهداف است و توافق و باور آن می باشد و این هدف در گرو کار گروهی و خرد جمعی شکل می گیرد.

فروزنده با تاکید بر انضباط مالی تصریح کرد: هم اکنون معاونت مالی روز به روز به سمت نظم و انضباط مالی گام های مثبتی برداشته که از جمله آن می توان به ایجاد خزانه واحد و اقدامات موثری که در امور مجامع رخ داده اشاره کرد.

معاون شهردار تهران در ادامه به ایجاد همدلی بیش از پیش در میان کارکنان و مدیران اظهار داشت: در مجموعه بزرگ شهرداری تهران اگر نیروی انسانی بانشاط، با انگیزه و نسبت به مسائل روشن باشد، بسیار مثمر ثمر می باشند.

وی افزود: ایجاد نشاط درامور کارها، به حرکت درآمدن پروژه های راکد گذشته، ایجاد زیرساخت در حوزه حمل و نقل، رونق بخش های مختلف، توسعه فضای سبز و بوستان ها و تغییراتی که در سیستم پسماند و خدمات الکترونیک ایجاد شده، تمامی این امور نشان می دهدکه شهرداری تبدیل به کارگاه شده، ما باید خودمان بررسی کنیم که نقش ما در این سیستم چه می باشد و روز به روز در تحقق اهداف مجموعه مدیریت شهری گام های مثبت برداریم.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه هم اکنون در همه بخش ها کارهای کلیدی بسیار زیادی انجام شده بیان داشت: تحقق این مهم در راستای همدلی، روحیه کار و تلاش مضاعف پرسنل خانواده بزرگ شهرداری تهران صورت گرفته است،تامین منابع و مدیریت منابع در معاونت مالی بسیار دارای اهمیت بوده و مجموعه معاونت مالی این نقش کلیدی را عهده دار می باشد که بتواند منابع را تامین و به درستی تقسیم نماید.

فروزنده افزود: امروز ما توانستیم فایناس ۷۹۱ واگن را باز کنیم،همچنین تکمیل خط ۷ مترو،؛ بهره برداری از ۳ بزرگراه شهید شوشتری، بروجردی و یادگار امام،انعقاد قرارداد ۲۸ هزار میلیاردتومان برای خرید ۳ هزار دستگاه اتوبوس و همچنین در حوزه مشارکت ها ۵۰ طرح که در گذشته قفل شده بوده به ثمر نشسته و تحقق این امر به جز همدلی ممکن نیست اینکه همه مدیران و کارکنان در قبال وظایف محوله احساس مسئولیت کنند و روند پیشرفت امور را پی گیر ی نمایند؛هر کسی به اندازه خود باید مسئولیت بپذیرد و جوابگوی باشد .

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس